Kolektivní členství

Jak se stát členem Centra excelence

Seznamte se Statutem Centra excelence

Ještě před tím, než vyplníte přihlášku ke členství v Centru excelence (dále též CE), se pečlivě seznamte s jeho Statutem, který najdete zde, a zejména s právy a povinnostmi členů. Podpisem přihlášky totiž rovněž vyjadřujete závazek Statut CE dodržovat.

Další informace k CE získáte u manažerky Centra excelence, Mgr. Danuše Fišerové – fiserova@csq.cz, +420 723 607 497.

 

Vyplňte přihlášku

Centrum excelence umožňuje několik typů členství. Jejich definice je součástí Statutu CE.

Do přihlášky je třeba uvést kontaktní osobu, která bude od CE dostávat veškeré informace. Prosíme, abyste tyto kontakty udržovali aktuální a CE informovali o případných změnách.

Uchazeč zasláním přihlášky dává souhlas se zveřejňováním loga (týká se kolektivního členství) v rámci členství a akcí Centra excelence).

 

Přihlášku vyplňte, prosíme, níže a pošlete logo vaší organizace na email: ce@csq.cz.

 

Co následuje dále?

Centrum excelence obratem potvrdí přijetí vaší přihlášky a vznik členství (v případě přidruženého člena okamžitě, v případě řádného člena po zaplacení faktury za služby) a v případě kolektivního členství uveřejní logo vaší organizace na stránky Centra excelence.

Následně vám budou k dispozici všechny výhody a služby CE definované ve Statutu CE a zveřejňované prostřednictvím newsletteru CE a konkrétních pozvánek. Jako členové CE se budete rovněž moci na vývoji těchto aktivit podílet.

Kontaktujte nás

Centrum excelence
při České společnosti pro jakost
Novotného lávka 200/5
110 00 Praha 1

Tel.: +420 723 607 497

Email: ce@csq.cz

  • Facebook - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh

© 2023 by J-ART Creative